Четвер, 13.12.2018, 19:26
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗОШ №1 м. Ковель

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 225
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Листопад » 10 » Барвінковий тиждень
19:32
Барвінковий тиждень

Сьогодення підвищує вимоги щодо розвитку творчої самостійності, яка повинна мати гнучке продуктивне мислення, розвинену активну уяву для розв’язання складних завдань життя.

З метою вирішення цих завдань з 22 по 26 жовтня 2018 року пройшов Тиждень творчості у початковій школі « Барвінковий тиждень».

Робота була спрямована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку вихованців. Крім того учні збагатили свої знання з кольорознавства, дізнались про вплив кольорів на настрій, діяльність, навчання, поведінку, емоції людини, формування її характеру.

Розпочався Тиждень творчості організаційною лінійкою, на якій після театралізованого дійства заступник директора Кондрацька Л. М. ознайомила учнів з планом проведення заходів, налаштувала на творчий підхід та активну участь, побажала дітям вдалого, цікавого та насиченого позитивом тижня.

Тиждень проходив згідно плану:

/_tbkp/barvinok/plan_provedennja_tizhnja_pochatkovoji_d.pdf

Активними були не лише учні, а й батьки. Так, колектив 1-Г класу щоденно оформляли куточок різнобарв’я  овочів та фруктів.

На підсумковій лінійці привітали переможців шкільних олімпіад серед учнів 4-х класів:

Українська мова
I місце- Васейко Анстасія, 4-Б кл.
II місце- Баюк Каміла, 4-Б кл.
III місце- Шульгач Марина, 4-А кл.

 

Математика
I місце- Винокуров Микола,4-Д кл.
II місце- Васейко Анастасія,4-Б кл.
III місце- Баюк Каміла,4-Б кл.

Природознавство

I місця - Баюк Каміла, 4-Б кл.
II місце –Стрижій  Марк, Парфенчик Анастасія, 4-Д кл.
III місце – Романчук Роман, 4-А кл.,Струков Владислав, 4-Д кл.

Англійська мова

I місця -  Лебедюк Каріна, 4-Б кл.
II місце – Баюк Каміла, 4-Б кл.
III місце  – Стрижій Марк, 4-Д кл.

Інформатика

I місця -  Лебедюк Каріна, 4-Б кл.
II місце – Хоменчу Арсен, 4-Акл.
III місце  – Шульгач Марина, 4-А кл.

Та оголосити подяку їх педагогам:  Чепенюк Т.В., Хлапук В.О., Літвінчук Н.В., Булавук А.А., Гаврилюк І.М., Яворській Т.В., за високий рівень підготовки  учнів до ІІ (міського) етапу Малої олімпіади у 2018-2019 н.р.

Переглядів: 29 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2018