Четвер, 20.09.2018, 15:41
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗОШ №1 м. Ковель

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педадогічний колектив

С П И С О К

педагогічних працівників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 1 м.Ковеля

 

   

п/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада

  1.  

Донюш Тетяна Миколаївна

директор

  1.  

Стречень Наталія Ігорівна

заст.директора

  1.  

Мельник Оксана Анатолівна

Заст..директора

  1.  

Кондрацька Людмила Миколаївна

Зат.директора

  1.  

Акулова Лідія Йосипівна

Вч.поч.класів

  1.  

Акулова Мирослава Олексіївна

Вч.поч.кл.

  1.  

Бірук Ніна Миколаївна

Вч.поч.класів

  1.  

Білінська Валентина Степанівна

Вч.заруб.літ.

  1.  

Борисюк Оксана Романівна

Вч.поч.класів

  1.  

Бричка Ольга Олександрівна

Вч. хімії

  1.  

Бутрим Тетяна Анатоліївна

Вч. фізики

  1.  

Булавук Анна Анатоліївна

Вч. поч.кл.

  1.  

Велещук Петро Тимофійович

Вч.фізики

  1.  

Валентюк Василина Дмитрівна

Вч.англ. мови

  1.  

Вельма Катерина Петрівна

Вч.англ. мови

  1.  

Вільчинська Дарія Олегівна

Педагог-організ.

  1.  

Волинець Інна Миколаївна

Вч. інформатики

  1.  

Ворожко Вікторія Василівна

Вч. інформатики

  1.  

Гавришук Микола Іванович

Вч.математики

  1.  

Гаврилюк Ірина Миколаївна

Вч.поч.класів

  1.  

Герасімчук Людмила Володимирівна

Вч.англ.мови

  1.  

Данилюк Олена Сергіївна

Вч.укр.мови

  1.  

Дарчук Світлана Павлівна

Вч.історії

  1.  

Джереджа Раїса Олексіївна

Вч.поч.класів

  1.  

Демчук Олена Вікторівна

Вч.поч.класів

  1.  

Дерев’яга Іванна Григорівна

Вч.музики

  1.  

Євдокимова Жанна Олександрівна

Вч.заруб.літ.

  1.  

Заботіна Поліна Валеріївна

Зав.бібліотекою

  1.  

Івасько Наталія Василівна

Вч.укр.мови

  1.  

Іщук Наталія Петрівна

Вч.біології

  1.  

Колеснікова Богдана Юріївна

Вч.фізики

  1.  

Колеснікова Жанна Василівна

Вч.польської мови

  1.  

Катерна Людмила Петрівна

психолог

  1.  

Карп’юк Лілія Олексіївна

Вч.історії

  1.  

Кондратюк Наталія Миколаївна

Вч.географії

  1.  

Кухта  Ганна Григорівна

Педагог-організ.

  1.  

Корнійчук Лілія Василівна

Вч.англ.мови

  1.  

Кутня Наталія Олександрівна

Вч.хімії

  1.  

Кошарук Ольга Михайлівна

Вч.фіз.вих.

  1.  

Кулік Олена Василівна

логопед

  1.  

Лисковець Галина Іванівна

Вч.укр.мови

  1.  

Літвінчук Наталія Вадимівна

Вч.англ.воми

  1.  

Литвиненко Людмила Григорівна

Вч.поч.кл.

  1.  

Левданська Тетяна Анатоліївна

Вч.поч.кл.

  1.  

Лойко Олександр Володимирович

Вч.інформатики

  1.  

Логінов Сергій Іванович

Вч.фіз.вих.

  1.  

Лукашук Андрій Валерійович

Вч.фіз.вих.

  1.  

Мартинюк Ніна Іванівна

Вч.математики

  1.  

Масюк Оксана Володимирівна

Вч.англ.мови

  1.  

Михайлова Софія Володимирівна

Вч.фіз.культури

  1.  

Мовчан Любов Леонтіївна

Вч.укр.мови

  1.  

Мороз Ольга Ярославівна

Вч.англ.мови

  1.  

Наріжний Валентин Миколайович

Вч.фізики

  1.  

Наумчук Світлана Олександрівна

Вч.музики

  1.  

Нагорнюк Галина Михайлівна

Вч.поч.класів

  1.  

Никипорук Марія Яківна

Вч.поч.класів

  1.  

Оніщук Тетяна Анатоліївна

Вч.поч.класів

  1.  

Павленко Мирослава Євгеніївна

Вч.географії

  1.  

Пацалай Анна Василівна

Педагог-організ.

  1.  

Пашук Тетяна Вікторівна

Соц. педагог

  1.  

Петракова Галина Ярославівна

Вч.англ.мови

  1.  

Пех Тетяна Василівна

Вч.укр.мови

  1.  

Прокопів Наталія Анатоліївна

Вч.образ.мист.

  1.  

Поліщук Олеся Петрівна

бібліотекар

  1.  

Рижко Ірина Петрівна

Вч.укр.мови і літ.

  1.  

Рончковська Тамара Миколаївна

Вч.заруб.літ.

  1.  

Ромашко Ніна Луківна

Вч.біології

  1.  

Романюк Ірина Миколаївна

Вч.поч.кл.

  1.  

Сахарук Лариса Іванівна

Вч.поч.класів

  1.  

Савчук Ганна Василівна

Вч.інф. в поч.кл.

  1.  

Сергіюк Тетяна Вікторівна

Вч.поч.класів

  1.  

Сидорська Мирослава Юріївна

Вч.укр.мови

  1.  

Скулинець Ірина Євгеніївна

Вч.поч.класів

  1.  

Солдатова Людмила Петрівна

Вч.поч.класів

  1.  

Тарасюк Надія Ярославівна

Вч.математики

  1.  

Тищук Ігор Петрович

Вч.труд.навч.

  1.  

Тишик Любов Мойсеївна

Заст.директора

  1.  

Троцюк Наталія Степанівна

Вч.поч.класів

  1.  

Трифонова Ольга Григорівна

Вч.поч.класів

  1.  

Філінюк Оксана Миколаївна

Вч.поч.класів

  1.  

Хлапук Віта Олександрівна

Вч.поч.класів

  1.  

Христій Валентина Федорівна

Вч.математики

  1.  

Хвещук Наталія Миколаївна

Вч.поч.класів

  1.  

Чепенюк Тетяна Василівна

Вч.поч.класів

  1.  

Чирук Варвара Іванівна

Вч.труд.навч.

  1.  

Шайко Наталія Олександрівна

Вч. англ.мови

  1.  

Шевчук Ольга Сергіївна

Вч. труд.навчання

  1.  

Шиманська Руслана Миколаївна

Вч.поч.класів

  1.  

Шикун Алла Миколаївна

Вч.математики

  1.  

Шлюєва Наталія Леонідівна

Вч.укр.мови

  1.  

Шуляк Тетяна Миколаївна

Керівник гуртка

  1.  

Щесюк Ірина Леонідівна

Вч.історії

  1.  

Янчик Олег Ігорович

Вч.ЗВ

  1.  

Яковлєва Ірина Леонідівна

Вч.поч.класів

  1.  

Яворська Тетяна Віталіївна

Вч.поч.класів

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2018