Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

08:22
Міжнародний День Миру

  21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох  людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія. Люди живуть у кайданах: мається на увазі в атмосфері страху.
Раніше для нас, українців, мир – це булла повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, яснее сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.
В нашому ліцеї було проведено тематичну лінійку для 7-х класів під час якої дізналися про походження свята та про його актуальність в наш час. Дійство проходило з піснями, танцем та флешмобом.  

Також була проведена акція "Що для мене мир?". Кожен мав можливість написати відповідь  на паперовій долоні, з яких утворили голуба Миру.
Бережімо мир, бо це – найважливіше, що є у світі!

 


 

 

Переглядів: 60 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: