Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.


До уваги здобувачів освіти та батьків!
Шановні батьки!

Із 22 березня по 28 березня Ваші діти будуть на весняних канікулах.
Найдорожче у кожної людини – здоров’я та життя дитини, а тому тримайте на контролі перебування дітей вдома та за межами.
Дорогі діти!
Під час весняних канікул будьте обережні! 
Дотримуйтесь правил техніки безпеки і протипожежної безпеки дома і на вулиці, а також правил дорожнього руху.  Під час перебування на природі, в лісі, біля водоймищ не допускайте небезпечних ситуацій. Не розводьте вогнищ без дорослих і в місцях не пристосованих для розпалювання багать.
Не вживайте алкогольних, тютюнових, наркотичних, інших отруйних речовин! Будьте обережні та уважні поблизу високовольтних ліній електропередач, дома з електро-, газовими, вибухонебезпечними приладами.Бережіть своє здоров’я, не перебувайте довгий час біля телевізорів та комп’ютерів. Не відвідуйте салонів з гральними автоматами.

Дотримуйтеся протиепідемічних правил – носіть маски, уникайте скупчень людей, при можливості обмежте поїздки громадським транспортом.  Будьте обережні і уважні на автовокзалах, залізничних станціях під час поїздок до друзів, родичів і знайомих в інші населені пункти. Попереджайте людей про небезпеку і запобігайте цій небезпеці. Знання правил поведінки збережуть ваше здоров’я і життя!


 Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!
Щасливих та змістовних канікул!
Наберіться сил перед новим етапом навчання! Чекаємо на вас 29 березня 2021 року!
До зустрічі!