Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

15:53
«Чорнобильська катастрофа в цифрах і датах»
Чорних дат в історії людства немало. Найстрашніше, що усіх спіткало – це вибух на Чорнобильській АЕС. Вже минуло  35 років, але скільки часу не пройшло, слово «Чорнобиль» полумянітиме чорним вогнищем скорбот.
 В цей день лідери нашого ліцею були учасниками заняття «Чорнобильська катастрофа в цифрах і датах» під час якого у доступній формі було розказано про міста Прип’ять та Чорнобиль, які через трагічну подію 1986 року стали відомими на весь світ.  Про страшне екологічне лихо, про 30-кілометрову зону відчуження,про героїв-ліквідаторів, згадали хронологію подій того часу. В кінці заняття створили сторінку дат та цифр постраждалих в катастрофі, оформили тематичний стенд.
26 квітня – День національної жалоби. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя. 
Переглядів: 186 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: