Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.
|
30 квітня у школі відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни,
приурочена 79-річниці з Дня Перемоги. У цей неспокійний для України
час учні школи по-особливому вітали ветеранів, уважно дослухалися
до кожного їхнього слова.
![](/IMG_2625.jpg)
![](/IMG_2632.jpg)
![](/IMG_2634.jpg)
|
Переглядів: 640 |
Додав: Школа-1
| Рейтинг: 0.0/0 |