Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

11:41
Єдина країна

Шановні батьки та учні!
Всі ми мріємо про новий компютерний клас. І така мрія може стати реальною 30 листопада, якщо ми переможемо у конкурсі від Приватбанку "Єдина країна"

Переможці зможуть отримати такі призи:
1 місце – обладнання інтерактивного класу школи (інтерактивна дошка ZnayBoard, робоче місце вчителя ZnayBook, система управління класом Mythware, роутер, проектор, 15 планшетів ZnayPad).
2 місце - обладнання інтерактивного класу школи (інтерактивна дошка ZnayBoard, робоче місце вчителя ZnayBook, система управління класом Mythware, роутер, проектор, 15 планшетів ZnayPad).
3 місце – 10 планшетів ZnayPad для комп’ютерного класу школи.

 

Для перемоги необхідно безкоштовно оформити картку Юніора та зареєструватися на юніорБанку.Це дає можливість поставити "лайк нашій шкільній фотокартці на сайті Приватбанк"- акція "Єдина Україна"
Станом на 11.09 ЗОШ №1 перебуває на II місці

Переглядів: 574 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: