Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

11:44
Місячник безпеки життєдіяльності

В рамках проведення Місячника безпеки життєдіяльності, здобувачі освіти 3-х класів стали учасниками цікавої квест-гри «Простір безпеки», де  кожен клас ділився на дві команди і змагався у конкурсах: «Вогонь», «Мозковий штурм», «Евакуація», «Надзвичайні ситуації», «Відгадай загадку» та «Укриття – фініш». Якщо завдання було виконано правильно, то команда отримувала пазл. Після проходження усіх конкурсів з цих пазлів учасники квесту складали загальну фразу «Запобігти, попередити, врятувати – головне завдання Безпеки Життєдіяльності». 
Переможці отримали звання:«Кращі рятувальники нашого ліцею».

Для 3-4 класів був проведений флешмоб «Пам'ятайте, це збереже ваше життя!» та  оформлений тематичним стендом «Місячник безпеки життєдіяльності».
Здобувачі освіти пригадали багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я та життя.  Бережіть себе!
 
Переглядів: 159 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: