Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

15:21
Місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі»

В рамках Місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі», було проведено урок-практикум для другокласників на тему: «Безпечна дорога до школи», інспектором Ковельського відділу поліції Козій Тетяною.
На уроці вивчали та пригадали правила дорожнього руху, повторили дорожні знаки, обговорили ситуації, які можуть призвести до дорожньо-транспортних пригод. Після уроку всіх чекав сюрприз: дітям продемонстрували поліцейський автомобіль  та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі.
Також, учні 7-х класів були учасниками  цікавої квест-гри «Ми обираємо життя!». Де клас ділився на три команди: «Червоні», «Жовті» та «Зелені». Кожна з команд мала свій маршрутний лист з вказаним порядок та місцем знаходження станцій. На яких мала обов’язково виконати завдання які стосуються правил дорожнього руху та отримати конверт зі словами. Після проходження усіх станцій з цих слів учасники квесту розшифрували вислів Леонарда да Вінчі : «Памятай! Життя – це подарунок, великий подарунок. І хто його не цінує, той цього подарунка не заслуговує».
Такі профілактичні заходи є надзвичайно корисними та важливими. Хто обізнаний, той попереджений.
 Знання правил безпечної поведінки на вулиці допоможуть зберегти життя. Будьмо уважними! Бережімо себе!Переглядів: 237 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: