Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

21:20
Останній дзвоник

Ось і скінчився ще один навчальний рік, останній дзвоник у нашій школі пролунав 25 травня 2018 року. Випускники попрощалися зі шкільним життям та вчителями. А молодші школярі з вже з нетерпінням чекали літніх канікул.
Відкривали свято дівчата, які грали на барабанах. Традиційно випускники вийшли на шкільне подвір'я під вишитими рушниками, які тримали батьки. Бо ж цей оберіг символізує гостинність, любов до своїх дітей та життєву дорогу.  Під час урочистої церемонії одинадцятикласники випустили у небо повітряні кульки, заспівали пісню і станцювали шкільний вальс. Родзинкою свята було те, що директор школи  - Тетяна Донюш, під час свого виступу, застосувала сторітелінг, тому захід пройшов неординарно та по-новому. 

Переглядів: 637 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: