Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.
|
Вітаємокоманду "Патріоти" за зайняте друге місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу ватр «Слава Героям» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
![](/graffiti/1/d0722e0b-73f8-43f5-b4a5-bea256766b69.jpg)
|
Переглядів: 184 |
Додав: Школа-1
| Рейтинг: 0.0/0 |