Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.
00:41 Святий Миколай крокує до нас |
19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.
Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.
Цікаво та весело пройшло свято Миколая для учнів початкових класів нашого ліцею, вони зустрілися з чудовою літературно-музичну композицію «Святий Миколай крокує до нас». Герої змусили поринути в феєрію пригод Гаррі Потера, Герміони, ангелів, баби Яги, Круели Девіл, чортика, вітра-помічника, зірочок та Святого Миколая.
Діти радісно і тепло їх зустріли. Виконували пісні, танцювали, грали в ігри та подарували щирі святкові посмішки.
Здобувачі освіти старанно вчилися, були чемними, тому і заслужили подарунки від Святого Миколая!
![](/graffiti/0000/7c94bbf6-f3b7-4ac3-8d8f-9eee9e9770ec.jpg) ![](/graffiti/1/564aaad1-841c-4e3a-9f00-633449e894dd.jpg) ![](/graffiti/01/fe6fb430-635d-4139-8a26-bbb6f7598179.jpg) ![](/graffiti/1/ff57b94e-419e-4b10-9a5e-ad99cd3b1421.jpg) |
Переглядів: 271 |
Додав: Школа-1
| Рейтинг: 0.0/0 |