Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

15:29
Тиждень безпеки дорожнього руху
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
З 17 по 21 травня в ліцеї пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.
Здобувачі освіти 6 класів стали учасниками  цікавої квест-гри «Ми обираємо життя!». Де клас ділився на три команди: «Червоні», «Жовті» та «Зелені». Кожна з команд мала свій маршрутний лист з вказаним порядок та місцем знаходження станцій. На яких мала обов’язково виконати завдання які стосуються правил дорожнього руху та отримати конверт зі словами. Після проходження усіх станцій з цих слів учасники квесту розшифрували вислів Леонарда да Вінчі : «Пам’ятай! Життя – це подарунок, великий подарунок. І хто його не цінує, той цього подарунка не заслуговує».
Упродовж тижня був оформлений інформаційний стенд «Дотримуйся правил дорожнього руху» та здобувачами освіти 9 класів були створені пам’ятки «Безпека на дорозі – безпека життя!».
Знання правил безпечної поведінки на вулиці допоможуть зберегти життя. Будьмо уважними! Бережімо себе!

 
Переглядів: 205 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: