Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

20:53
​​​​​​​Учень року-2018

"Учень року-2018"

Кожного року в травні на святі ми відзначаємо найкращих, найталановитіших, найактивніших учнів школи, а також обираємо учня року.

Не став винятком 2017-2018 навчальний рік і 23 травня в Палаці учнівської молоді ім.Івана Франка було проведено дійство «Учень року 2018»- свято Інтелекту, Гордості й Таланту, на яке були запрошені батьки, вчителі та учні.
Нагороди переможцям та лауреатам були вручені у таких номінаціях: "Юний талант", "Спортсменка року", "Найкращий спортсмен", "Найкращий турист", "Найкраща туристка", "Декламатор року", "Спікер року", "Виправдана надія", "Інтелект року", "Команда, без якої нам ніяк" та "Учень року - 2018".

Переглядів: 526 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: