Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

14:15
"Учень року - 2021"

        Вже традиційним у нашому ліцеї стало свято, якого немає в жодному   календарі, але для нас воно є особливим, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти.
         Не став винятком 2020-2021 навчальний рік і 27 травня було проведено дійство «Учень року - 2021».
              Здобувачі освіти  протягом року мали змогу проявити свої здібності в  навчанні, спорті та громадському житті ліцею. Кращі з них були    нагороджені в таких номінаціях: "Юний талант", "Спортсменка року", "Кращий спортсмен", "Найкращий турист", "Найкраща туристка", "Декламатор року", "Спікер року", "Сам собі режисер", "Виправдана надія", "Інтелект року", та "Учень року - 2021".  Вже третій рік поспіль в головній номінації перемагає - Клімчук Ілля .
Серед педагогів було нагороджено вчителя математики Волинець І.М. в  номінації "Найкраща посмішка",  яку було напередодні визначено учнями шляхом таємного голосування.
Під час проведення свята в залі панувала дружня атмосфера та лунали бурхливі аплодисменти.

 

Переглядів: 220 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: