Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.
19:53 Звіт художньої самодіяльності |
18 лютого відбувся звіт художньої самодіяльності школи на тему "Україно, ти - надія жива Кобзаря! "![](/IMG_0568.jpg)
![](/IMG_0570.jpg)
![](/IMG_0572.jpg)
![](/IMG_0571.jpg)
![](/IMG_0574.jpg)
![](/IMG_0576.jpg)
![](/IMG_0578.jpg)
![](/IMG_0580.jpg)
![](/IMG_0582.jpg)
![](/IMG_0585.jpg)
![](/IMG_0586.jpg)
![](/IMG_0587.jpg)
|
Переглядів: 656 |
Додав: Школа-1
| Рейтинг: 0.0/0 |