Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.
Сьогодні, 10 грудня 2020 року учні 9-В класу долучилися до Марафону написання листів, який проводиться до Дня прав людини.
Здобувачі освіти стали учасниками всесвітнього руху за права людини. Адже, кожна людини має право жити у державі де існують гуманістичні цінності та не порушуються права, які зазначенні законом.
Крім того, лідерами учнівського самоврядування було оформлено стенд "Права людини".
Будьмо взаємо ввічливими та будьмо просто людьми!
![](/graffiti/00/12/7a24ef71-9352-41e6-a0f6-5131fdc3b917.jpg)
...
Читати далі »
Переглядів:
190
|
Додав:
Школа-1
|
Дата:
10.12.2020
|
| |