Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.
16:22 Флешмоб "Зроби фото з хусткою" |
Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього.
День української хустки почали відзначати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України. Вінницькі активістки розпочали святкування дня, присвяченого українській хустці, 7 грудня 2019 року.
Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.
Цього дня з нагоди свята українки проводився флешмоб "Зроби фото з хусткою", учасниками якого були учні молодшої ланки.
![](/graffiti/123/a5bb4363-1b80-41c7-bcae-f9a55250a0d5.jpg)
![](/graffiti/10/2/photo5363858113809199609.jpg) ![](/graffiti/100011/1/627f2b29-4ce3-4a4e-b0bf-b07401884aa2.jpg)
![](/graffiti/00/photo5363858113809199610.jpg)
![](/graffiti/01/05b5a190-f825-4453-8789-cb1ac32c5760.jpg) ![](/graffiti/101/a8f9eefe-e3ef-42ac-9322-9b013d992781.jpg)
![](/graffiti/000/1/5283d384-bb6e-4059-89eb-8fd02805d177.jpg)
|
Переглядів: 195 |
Додав: Школа-1
| Рейтинг: 0.0/0 |