Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.
12:37 «Збережи життя – зупини насильство» |
Здобувачі освіти 6-А класу разом з класним керівником, вчителем історії Світланою Дарчук долучилися до Міжнародної акції в рамках місячника «16 днів проти насилля» та створили електрону дошку «Збережи життя – зупини насильство».
6-А проти насильства!!!А Ти?
![](/graffiti/01/elektrona_doshka.png) ![](/graffiti/10/2/bezymjannyjvivijciic.png)
|
Переглядів: 266 |
Додав: Школа-1
| Рейтинг: 0.0/0 |