Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

У переддень 14 жовтня - святої Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника і захисниць України, Дня українського козацтва, створення УПА - у ліцеї була проведена квест - гра " Козацькому роду - нема переводу" для здобувачів освіти 8 - 9 кл.
Учні прошли 8 станцій, які стосувалися історії козацтва.
Найспритнішими та найрозумнішими стали учні 8- Б та 9 - Б кл., ІІ місце посіли 8-А, 8 - Г,9 - А кл., ІІІ місце отримали 8 - В та 9 - А кл.
Уже стало традицією написання листів та малювання малюнків до Дня захисника та захисниць України. Уже не один рік найактивнішими стали здобувачі освіти початкової ланки. І сьогодні, 13 жовтня старші школярі 10 - А класу, мали змогу передати листи, які попрямують до 72 -ої воєнізованої бригади.

... Читати далі »
Переглядів: 128 | Додав: Школа-1 | Дата: 17.10.2021 | Коментарі (0)