Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

  18 жовтня – День, оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми. Небайдуже до цього явища і проблеми віднеслися лідери ліцею, на старостаті було проведено годину спілкування «Сучасне рабство», де ознайомилися  з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, пригадали навички безпечної поведінки, проявили активну позицію щодо можливостей захисту своїх прав. В кінці заняття презентували плакати з закликом «Людина – не товар», «Діти – не товар».
Також, здобувачами освіти 10-х класів був проведений флешмоб «Скажи «STOP!» торгівлі людьми», хетегова акція «#протидія&ra ... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: Школа-1 | Дата: 18.10.2021 | Коментарі (0)