Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.
Сьогодні, 26 жовтня справді # ЩедрийВівторок.
Здобувачі освіти нашого ліцею зробили ще один крок доброти, активно долучившист до VI Всеукраїнської благодійної акції "Happу Гав для Сірка" .
Акцію проводить Благодійний фонд" Щаслива лапа", усі зібрані речі ми передаємо до зоозахисної організації " Kovel Animals".
![](/graffiti/01/dd466adf-84be-4e5f-8ec6-308e6592449d.jpg) ![](/graffiti/57/164c65a5-ec0d-4033-891f-9c6755dc13ea.jpg) ![](/graffiti/00/181748be-00d8-40bf-bb09-eb02d1942eaf.jpg)
Переглядів:
149
|
Додав:
Школа-1
|
Дата:
26.10.2021
|
|
26 жовтня, ми успішно запустили "Марафон профорієнтації", в якому здобувачі освіти старших класів, мали змогу зустрітися з успішним и випускниками ліцею, та дізнатися , які ж вони - кроки успіху?
Сьогодні ми спілкувалися з двістібальником, постійним переможцем шкільних, міських та обласних олімпіад, учнем року 2019 - 2021 р. та уже студентом Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького - Клімчуком Іллею.
![](/graffiti/01/2f5422b2-788c-4a1b-a49c-d07b43707482.jpg) ![](/graffiti/01/f1d6090a-2eb8-4dd6-8dcc-13de4919a31a.jpg) ![](/graffiti/66/fb7d716d-d213-4a7c-a7a1-9c6dc8e0e842.jpg)
Переглядів:
147
|
Додав:
Школа-1
|
Дата:
26.10.2021
|
| |