Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

19 жовтня Україна вперше на державному рівні відзначає День відповідальності людини. Бути відповідальним - це означає усвідомлено думати наперед та намагатися передбачити, до чого може призвести той чи інший вибір. 
В цей день здобувачі ліцею готові розповісти, що таке відповідальність. Ми активно долучилися до інтернет - флешмобу з хештегом #Я_відповідальність#. Провели тематичний день занурення на тему " День відповідальності" та разом з лідерами учнівського самоврядування на основі принципів декларації відповідальності Богдана Гаврилишина, створили список відповідальних дій, які плануємо спільно з командою зробити впродовж навчального року.
... Читати далі »
Переглядів: 134 | Додав: Школа-1 | Дата: 19.10.2021 | Коментарі (0)

14 жовтня у місті Києві, здобувачі освіти старшої ланки та лідери учнівського самоврядування, приїхали на марш приурочений значній події для українського народу: День захисника України, свято Покрови, День створення Козацтва, День створення Української Повстанської Армії. 
Ми з гордістю пройшлися святковим маршром разом з учасниками Всеукраїнської Громадської Організації «Сокіл» та учасниками бойових дій. Ми пишаємося, що ми - українці! Слава Україні! Героям Слава!
Переглядів: 141 | Додав: Школа-1 | Дата: 19.10.2021 | Коментарі (0)