Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

22:00
День відповідальності
19 жовтня Україна вперше на державному рівні відзначає День відповідальності людини. Бути відповідальним - це означає усвідомлено думати наперед та намагатися передбачити, до чого може призвести той чи інший вибір. 
В цей день здобувачі ліцею готові розповісти, що таке відповідальність. Ми активно долучилися до інтернет - флешмобу з хештегом #Я_відповідальність#. Провели тематичний день занурення на тему " День відповідальності" та разом з лідерами учнівського самоврядування на основі принципів декларації відповідальності Богдана Гаврилишина, створили список відповідальних дій, які плануємо спільно з командою зробити впродовж навчального року.
Переглядів: 134 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: