Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, души яких гнітить думка, що вони ні на що не згідні. Успіх у навчанні -єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для перероблення труднощів, бажання вчитися.
В.О. Сухомлинський.

09:27
Осінні привітання складемо в букет

 Лише той Учитель, хто живе так, як навчає. (Г. Сковорода)

Щороку ми висловлюємо свою щиру вдячність та безмірну повагу до такої нелегкої, але такої потрібної вчительської праці.1 жовтня, у день людей літнього віку, учні ліцею провели акцію "Осінні привітання складемо в букет". Вони віншували ветеранів педагогічної праці, завітавши до кожного додому. Колишні викладачі радо згадували про роки, проведені ще в ЗОШ №1, і розповідали як вони сумують за учнями та нашою шкільною родиною.                                   
Ви завжди були, є і будете прикладом для наслідування.Земний уклін любим менторам! Знайте, що всі ваші учні, де б ви не були, люблять вас і несуть у своїх серцях золоті зерна, які ви засівали своїми руками день у день, з року в рік. Дякуємо вам за багаторічний труд на педагогічній ниві.
 

Переглядів: 140 | Додав: Школа-1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: